počítadlo

Archiv programů Divadelních podzimů Jiřího Šatopleta

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2018

Program XXII. ročníku přehlídky:

ČTVRTEK 1. 11. 19:30
Karel Čapek: VÁLKA S MLOKY, komedie na katastrofické téma
V.A.D. Kladno

NEDĚLE 4. 11. 15:00
Ján Rohanovský: O PRINCEZNĚ MAJOLENCE, pohádka
DS Tyl Čelákovice

ČTVRTEK 8. 11. 19:30
Petr Matoušek: VŠICHNI JSME HERCI… ANEB CO KDYBY, hořká komedie
Divadýlko na dlani Mladá Boleslav

ČTVRTEK 15. 11. 19:30
Robin Hawdon: DOKONALÁ SVATBA, komedie
Ty-já-tr/Hrobeso Praha

NEDĚLE 18. 11. 15:00
Josef Pšenička na motivy Nadi Hamanové: VÍLÍ POKLAD, pohádka
DS Dipona Louňovice, hudba a texty písní Eliška Palfreyman Nosková

ČTVRTEK 22. 11. 19:30
Yasmina Reza: ART, konverzační komedie
Oldstars Praha

ČTVRTEK 29. 11. 19:30
Pavel Kohout: VÁLKA VE TŘETÍM POSCHODÍ, komedie
DS Tyl Říčany, premiéra!

Vstupné: večerní představení 100 Kč, permanentka na všechny večery 400 Kč, pohádky 50 Kč. Obyvatelé Domova pod Kavčí skálou, DPS Senior a držitelé průkazky ZTP vstup zdarma.
Předprodej v KC Labuť, tel: 323 602 456.
Permanentní vstupenky budou tradičně zařazeny do slosování o Cenu vytrvalého diváka.
Děkujeme za finanční či hmotné přispění a pomoc:
Město Říčany, KC Labuť, Zoeller Systems s. r. o. – Říčany, Pekařství Frydrych – Říčany, Květinářství Sedmikráska – Říčany, Galanterie Flachs – Říčany, Tiskárna M. Kříž – Říčany, Tomáš Hřivnáč – Říčany

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2017

Program XXI. ročníku přehlídky:

ČTVRTEK 2. 11. 19:30
Ray Cooney: PEKLO V HOTELU WESTMINSTER, komedie
Dobřichovická divadelní společnost

NEDĚLE 5. 11. 15:00
Pavlína Maloy Řezáčová: MALÝ ČLOVĚK JMÉNEM NGALI, pohádka
DS Scéna Kralupy

ČTVRTEK 9. 11. 18:00
Jan Duchek, Lukáš Habanec: IL GONGELATORE – ZMRAZOVAČ, netradiční opera
ČTVRTEK 9. 11. 20:30
Jan Duchek, Lukáš Habanec: S ÚSMĚVEM NEPILOTA, kabaret
Kočovné divadlo Ad Hoc

ČTVRTEK 16. 11. 19:30
Wolfgang Lewinski: POINCARÉHO DOMNĚNKA, komedie
Nejhodnější medvídci Praha

NEDĚLE 19. 11. 14:00
Michaela Homolová, Vítek Peřina: SNĚHURKA, pohádka
Lokvar Praha – host přehlídky

ČTVRTEK 23. 11. 19:30
Pavel Němec: KLAUN, tragikomedie
DS Banda Bystřice u Benešova

ČTVRTEK 30. 11. 19:30
Mario Geraldi: ZLOMATKA, komedie – premiéra
DS Tyl Říčany

Vstupné: večerní představení 100 Kč, 9. 11. 80 a 100 Kč, na obě představení 150 Kč, permanentka na všechny večery 400 Kč, pohádky 50 Kč. Obyvatelé Domova důchodců, DPS Senior a držitelé průkazky ZTP vstup zdarma. Předprodej v KC Labuť, tel: 323 602 456.
Permanentní vstupenky budou tradičně zařazeny do slosování o Cenu vytrvalého diváka.
Děkujeme za finanční či hmotné přispění a pomoc:
Město Říčany, KC Labuť, Zoeller Systems s. r. o. – Říčany, Řeznictví Petr Pelouch Říčany, Květinářství Sedmikráska – Říčany, Galanterie Flachs – Říčany, Tiskárna M. Kříž – Říčany, Tomáš Hřivnáč – Říčany

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2016

Program XX. ročníku přehlídky:

 

ČTVRTEK 3. 11. 19:30
W. Shakespeare / M. Drahovzal: MNOHO POVYKU PRO NIC
Mrsťa Prsťa Kouřim
(komedie)

ČTVRTEK 10. 11. 19:30
M. Svetlík: 34 MM SRÁŽEK NA HLAVĚ ROBERTA MCKENNY
ExCe(e)S, Říčany
(komedie)

NEDĚLE 13. 11. 15:00
D. Petit: JAK SI KUBA NEVZAL PRINCEZNU
DS Tyl Čelákovice
(pohádka)

ČTVRTEK 17. 11. 19:30
V. Vančura: ROZMARNÉ LÉTO
Rádobydivadlo Klapý
(komedie)

ČTVRTEK 24. 11. 19:30
Lupinec & co.: TAJEMNÝ VAD V KARPATECH
V.A.D. Kladno
(komedie)

NEDĚLE 27. 11. 14:00
T. Hénigová, H. Plicková: KDO HLEDÁ, NAJDE
DS Scéna Kralupy nad Vltavou
(na motivy Velké kočičí pohádky Karla Čapka)

ČTVRTEK 1. 12. 19:30
Ludmila Ulická: RUSKÁ ZAVAŘENINA
DS Tyl Říčany
(komedie – premiéra)

Vstupné: večerní představení 100 Kč, permanentka na večery 400 Kč, pohádky 50 Kč. Obyvatelé Domova důchodců, DPS Senior a držitelé průkazky ZTP vstup zdarma. Předprodej v KC Labuť, tel: 323 602 456.
Permanentní vstupenky budou tradičně zařazeny do slosování o Cenu vytrvalého diváka.

Děkujeme za finanční či hmotné přispění a pomoc:
Město Říčany, KC Labuť, Zoeller Systems s. r. o. – Říčany, Řeznictví Petr Pelouch – Říčany, Květinářství Sedmikráska – Říčany, Galanterie Flachs – Říčany, Tiskárna M. Kříž – Říčany, Tomáš Hřivnáč – Říčany

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2015

Program přehlídky:

(Pozor na různé začátky večerních představení!!!)

ČTVRTEK 5. 11. 19:30 – T. Pratchett / P. Cisovský: MORT

 

DS při TJ Sokol Lázně Toušeň
(fantasy komedie)

NEDĚLE 8. 11. 15:00 – ROZUM A ŠTĚSTÍ

 

DS Svatopluk Benešov
(pohádka)

ČTVRTEK 12. 11. 19:30 – I. Bergman, L. Valeš: …DLOUHÁ CESTA

 

Rádobydivadlo Klapý
(drama)

ČTVRTEK 19. 11. 20:00 – Leo Egerstein: DOUBKOVA HOLE MÁ

 

Nejhodnější medvídci Praha
(velmi pomalá hra o naději a lásce)

NEDĚLE 22. 11. 15:00 – J. Netrestová: NEOHROŽENÝ MIKEŠ

 

DS Vojan Libice nad Cidlinou
(pohádka)

ČTVRTEK 26. 11. 20:00 – Lupinec & company: UPOKOJENKYNĚ

 

V.A.D. Kladno
(komedie z domova pro seniory)

ČTVRTEK 3. 12. 19:30 – J. Duchek / L. Habanec: IL CONGELATORE – ZMRAZOVAČ

 

Kočovné divadlo Ad Hoc
(netradiční opera)

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2014

Program festivalu

6.11. 19,30 Eugeniusz Szybal: P.R.S.A.

 

Divadlo Aloise Jiráska Úpice – Jednota divadelních ochotníků
(komedie)

9.11. 15.00 Petra Krutská, Josef Pšenička: Čert a Káča

 

Dipona Louňovice
(pohádka)

13.11. 19.30 Šolom Alejchem, Ladislav Valeš: Všechno není košer

 

Rádobydivadlo Klapý
(drama)

20.11. 19.30 Píseček

 

V.A.D. Kladno
(divadelní „bábovička“)

23.11. 15,00 Vlastimil Novák, Stanislav Oubram: O mlynáři Jankovi a Cecilce ze zámku aneb Lesní pohádka

 

DS Tyl Říčany
(pohádka – premiéra)

27.11. 19,30 N.V.Gogol: Revizor

 

DS Ty-já-tr/HROBESO Praha
(klasická komedie)

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2013

Program festivalu

10. 11. neděle, 15:00 – Stanislav Tomek: Dorotka a Pentlička aneb Námluvy ve mlýně

 

DS Právě začínáme!, Horní Počernice
(pohádka)

21. 11. čtvrtek, 19:30 – velmi volně na motivy díla Josefa Váchala: Krvavý román

 

V.A.D. Kladno
(komedie)

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2012

Program festivalu

1.11. 19:30 AMADEUS, drama

 

autor: Peter Shaffer, Rádobydivadlo Klapý

4.11. 15:00 ŽENICH PRO ČERTICI, pohádka

 

autoři: Helena Lisická, Josef Miroslav Bourek, DS Jiří, Poděbrady

8.11. 19:30 PLEŠATÁ ZPĚVAČKA, absurdní komedie

 

autor: Eugéne Ionesco, Divadlo Na tahu, Praha

15.11. 19:30 PANCHO SE ŽENÍ, komedie

 

autor: na motivy filmu R. Hrušínského Martin Kovářík, DS Jiřího Voskovce, Sázava

18.11. 15:00 MÁŇA HRDINA, pohádka

 

autor: na motivy Josefa Lady Josef Pšenička, DS Svatopluk, Benešov

22.11. 19:30 HOTEL MEZI DVĚMA SVĚTY, tragikomedie, premiéra

 

autor: Eric-Emmanuel Schmitt, DS Tyl, Říčany

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2011

Program festivalu

3. 11. čtvrtek, 19:30 – DANDÉ

 

komedie
DS při TJ Lázně Toušeň

6. 11. neděle, 15:00 – KOUZELNÍK DIK

 

pohádka
DDS Bystřice u Benešova

10. 11. čtvrtek, 19:30 – FÉ-ERIE O KLADNĚ

 

komedie
V.A.D. Kladno

17. 11. čtvrtek, 19:30 – MONSIEUR AMÉDÉE

 

komedie
DS Mimochodem, Ledeč nad Sázavou

20. 11. neděle, 15:00 – ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA, TŘI PŘADLENY

 

dvě pohádky za cenu jedné!
DS Tyl, Čelákovice

24. 11. čtvrtek, 19:30 – ROMANCE PRO KŘÍDLOVKU

 

slavné dílo F. Hrubína
Rádobydivadlo Klapý

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2010

Program festivalu

4. 11. čtvrtek, 19:30 – ORFEUS NEJENOM V PODSVĚTÍ

 

Zdeněk Kozák
hudební komedie
DS J. Voskovce, Sázava

7. 11. neděle, 15:00 – O ŠIŠLAVÝCH NEVĚSTÁCH

 

Horynová Zdeňka
pohádka
DS Tyl, Čelákovice

11. 11. čtvrtek, 19:30 – SBOROVNA

 

Jaromír Břehový
hořká komedie
DS Havlíček, Neratovice

18. 11. čtvrtek, 19:30 – POPEL A PÁLENKA

 

Bengt Ahlfors
premiéra!
DS Tyl, Říčany

21. 11. neděle, 15:00 – HRÁTKY S ČERTEM

 

Jan Drda
pohádka
DS Jiří, Poděbrady

25. 11. čtvrtek, 19:30 – PODZIMNÍ HRA

 

Markéta Bláhová
premiéra!
DS Tyl, Říčany

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2009

Program festivalu

5. 11. čtvrtek, 19.30 – ZE ŽIVOTA HMYZU

 

J. a K. Čapkovi
česká klasika
DS J. Voskovce, Sázava

8. 11. neděle, 15.00 – KTERAK SE ČERT O PRINCEZNU POKOUŠEL

 

B. Fixová
pohádka
DS Divná Bára, Praha

12. 11. čtvrtek, 19.30 – KRÁL JELENEM

 

Carlo Gozzi
commedia dell´ arte
DS při TJ Sokol Lázně Toušeň

19. 11. čtvrtek, 19.30 – AGNES BELLADONE

 

Jean-Paul Alegre
hra z divadelního prostředí
DS Havlíček, Neratovice

22. 11. neděle, 15.00 – O ROHATÉ PRINCEZNĚ

 

na motivy J. Lady
pohádka
DS Tyl Čelákovice

26. 11. čtvrtek, 19.30 – HRDINA ZÁPADU

 

J. M. Synge
komedie
DS Právě začínáme, Horní Počernice

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2008

Program festivalu

čtvrtek 6.11., 19,30 – Rue Bonaparte 17

 

komedie
Petr Matoušek a Radek Kotlaba
Divadýlko na dlani Ml.Boleslav

neděle 9.11., 15,00 – Mrazík

 

pohádka
Jana a Jurij Galinovi
DS Právě začínáme Hor.Počernice

čtvrtek 13.11., 19,30 – EQUUS

 

drama
Peter Shaffer
Rádobydivadlo Klapý (Libochovice)

čtvrtek 20.11., 19,30 – Ach,ta něha našich dam!

 

komedie
Jean-Claude Danaud
DS Luna Stochov

neděle 23.11., 15,00 – Alenčiny rošády

 

pohádka
na motivy Lewise Carrola upravil Karel Červinka
DS Svatopluk Benešov

čtvrtek 27.11., 19,30 – ZNALCI

 

premiéra hry (nevhodné pro děti a mladistvé)
Nikoline Werdelinová
DS Tyl Říčany (rež.K.Purkar)

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2007

Program festivalu

1. 11. čtvrtek, 19.30 – LIZ A BETTY

 

komedie
Rádobydivadlo Klapý

4. 11. neděle, 15.00 – SLEPIČÍ INTERMEZZO

 

pohádka
DS Tyl, Rakovník

8. 11. čtvrtek, 19.30 – KOMUNITA

 

komedie
ExCe(e)S, Říčany

15. 11. čtvrtek, 19.30 – BAREVNEJ SVĚT

 

kabaret
DS Kocábka, Chocerady

18. 11. neděle, 15.00 – KOCOUR V BOTÁCH

 

pohádka
DS Jiří, Poděbrady

22. 11. čtvrtek, 19.30 – SATURNIN

 

komedie
DS Tyl, Rakovník

29. 11. čtvrtek, 19.30 – DIVADELNÍ KOMEDIE

 

DS Tyl, Říčany – premiéra!!!

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2006

Program festivalu

2. 11. čtvrtek, 19.30 – MALOVANÉ NA SKLE

 

hudební komedie
OS Pyšely

5. 11. neděle, 15.00 – LÍNÝ HONZA

 

pohádka
DS Svatopluk, Benešov

9. 11. čtvrtek, 19.30 – SE SRDCEM DIVNO HRÁT

 

komedie
DS Právě začínáme!, Horní Počernice

16. 11. čtvrtek, 19.30 – BALADA PRO BANDITU

 

hudební balada
DS J. Voskovce, Sázava

23. 11. čtvrtek, 19.30 – POSLEDNÍ ZE ŽHAVÝCH MILENCŮ

 

hořká komedie
DS Tyl, Říčany – premiéra!!!

26. 11. neděle, 15.00 – TŘI PRINCEZNY NA VDÁVÁNÍ

 

pohádka
DS Právě začínáme!, Počerníčci, Horní Počernice

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2005

Program festivalu

3. 11. čtvrtek, 19.30 – ŠEST ŽEN

 

Jiří Suchý
DS J. Voskovce, Sázava

6. 11. neděle, 15.00 – NEVĚSTA PRO ČARODĚJE

 

O. Novotná
DS Máj, Praha

10. 11. čtvrtek, 19.30 – HRA LÁSKY A NÁHODY

 

Pierre de Marivaux
DS Právě začínáme!, Horní Počernice

17. 11. čtvrtek, 19.30 – TAKOVÁ PODIVNÁ KOMBINACE CITŮ

 

na motivy filmu I. Bergmana Podzimní sonáta
Rádobydivadlo Klapý, Libochovice

20. 11. neděle, 15.00 – TATÍNEK NENÍ K ZAHOZENÍ

 

A. Golflam
Dramatické sdružení Lokvar, Praha

24. 11. čtvrtek, 19.30 – DOVOLENÁ S RIZIKEM

 

D. Freeman
DS Tyl, Říčany

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2004

Program festivalu

4. 11. čtvrtek, 19.30 – ŠÍLENÁ LOKOMOTIVA

 

Na motivy hry S. I. Witkiewitze
Divadýlko Na dlani, Mladá Boleslav

7. 11. neděle, 15.00 – SNĚHOVÁ KRÁLOVNA

 

H. Ch. Andersen
Divadelní soubor J. Voskovce, Sázava

11. 11. čtvrtek, 19.30 – ACH, TA LÁSKA…

 

Aktovky různých autorů
DS Havlíček, Neratovice

18. 11. čtvrtek, 19.30 – KRYSAŘ

 

Petr Urban
DS Právě začínáme!, Horní Počernice

21. 11. neděle, 15.00 – ŠÍLENĚ PROLHANÁ PRINCEZNA

 

Pavel Grym
DS Tyl, Čelákovice

25. 11. čtvrtek, 19.30 – 0,1 MERONU aneb KŠEFT UMÍRAJÍCÍ MATKY ČEŠTINY

 

Edgar a Lán Pole
Dividýlko Slaný

Divadelní podzim Jiřího Šatopleta 2003

Program festivalu

6.11. čtvrtek,19:30 – VĚNO SLEČNY LAURY

premiéra
Claude Magnier
DS Tyl Říčany

9.11. neděle,15:00 – JAK DĚD VŠEVĚD O POSLEDNÍ TŘI ZLATÉ VLASY PŘIŠEL

pohádka
Ivana Kallusová, Petra Hončíková
Divadlo SaD Praha

13.11.čtvrtek,19:30 – DOBA KAMENNÁ

Pavel Němec
DS Svatopluk Benešov

20.11.čtvrtek,19:30 – HOTEL INTERCONTINENTAL

Kazimír Lupinec
VAD Kladno

23.11.neděla,15:00 – O VESELÉM HROBAŘI

pohádka
manželé Lamkovi
DS Brčál, Jablonec nad Nisou

27.11.čtvrtek,19:30 – LADY STRASS

premiéra
Eduardo Manet
DS Tyl Říčany